facebbok
pol / eng
Obiekt posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu

Serdecznie witamy Państwa w Ośrodku Wypoczynkowym Niewiadów.  Ośrodek położony jest w sosnowym lesie po zachodniej stronie Ustki przy jednej z najszerszych oraz najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża Bałtyku (posiadamy własne wyjście na plażę – wystarczy przejść wydmę ok. 200 metrów).  Znajdziecie tu Państwo doskonałe warunki do odpoczynku – oazę ciszy i spokoju. 

         Do Państwa dyspozycji posiadamy piętrowe, dwurodzinne, 4-osobowe domki letniskowe typu Tramp  - ogółem 240 miejsc noclegowych. W każdym domku znajduje się łazienka z WC i umywalką z ciepłą/zimną wodą (natryski znajdują się w osobnym budynku – czynnym całą dobę), tv. Posiadamy parking, wydzielone miejsce do grilla i imprez biesiadnych a dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy duży plac zabaw.  Wszyscy  nasi Goście mają zapewniony bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

                                                                                                                                                                       

                                                                                                          Życzymy Państwu udanego wypoczynku! 

 

"Cisza, spokój, rodzinna atmosfera, bardzo dobra kuchnia, miła obsługa" - to tylko jedna z miłych opinii, za które jesteśmy wdzięczni naszym Gościom. Więcej komentarzy znajduje się na portalu www.noclegiw.pl , gdzie można również dodać własny.

© Copyright 2012 OW Niewiadów
Powered by Strony internetowe Słupsk